Product was successfully added to your shopping cart.

فیلتر تنفسی سایز بزرگ رسپور

برای مشاهده‌ی تصویر کامل بر روی عکس فوق دابل کلیک کنید

کوچک نمایی
بزرگ نمایی

More Views

فیلتر تنفسی سایز بزرگ رسپور

‎۱۰۰٬۰۰۰ تومان
 • خرید 10 تا هر یک ‎۹۰٬۰۰۰ تومان و ذخیره ۱۰%
 • خرید 50 تا هر یک ‎۸۰٬۰۰۰ تومان و ذخیره ۲۰%

بازنگری سریع

فیلترهای تنفسی رسپور (Respur) یک راه موثر در برابر آلرژی، آلودگی و خروپف است. این ابزار مراقبت پزشکی پیشگیرانه پس از گذراندن تست‌های علمی و پزشکی تجاری‌سازی شده است. گرده‌های گیاهان، گرد وغبار موجود در هوای آلوده، آلودگی ناشی از حضور حیوانات در محیط‌های بسته از علل شایع مشکلات تنفسی و التهاب ریه است که دارای علایمی مثل عطسه، سرفه، خارش گلو و سوزش سوراخ‌های بینی می‌باشد، رسپور یک ماسک تنفسی بینی است که در مسیر ورود ذرات معلق هوا قرار می‌گیرد و از ورود آن ها جلوگیری می‌کند.

vayashop

جزییات

معرفی فیلتر تنفسی رسپور

محیط زندگی مدرن، در بسیاری از موارد، نیاز به استفاده از ابزار جدید برای محافظت از خود در برابر آلودگی‌هایی را دارد که در کوتاه‌مدت یا بلندمدت باعث ناراحتی‌ها و یا حتی بیماری‌های تنفسی می‌شود. آلرژی‌های مختلف و مشکلات تنفسی یکی از دلایل مهم بیماری آسم می‌باشد که استفاده از رسپور در این افراد توصیه می‌شود. رسپور برای جلوگیری از آلرژی‌های تنفسی ناشی از گرده‌های گیاهان، علف‌های هرز و گردوغبار موجود در محیط‌‍‌های باغبانی و مزارع کشاورزی کاربرد دارد. اگر فردی در محیط زندگی یا کار شما از سیگار یا قلیان استفاده می‌کند، رسپور به شما کمک خواهد کرد که از مضرات دود حاصل از آن‌ها در امان بمانید. بنابراین، رسپور یک روش عالی برای جلوگیری از آسم و درمان آلرژی‌های تنفسی است. برخی از ذرات موجود در هوا حاوی مواد موتاژنیک و سرطان‌زا هستند که این ذرات می‌توانند به ریه‌ها نفوذ کنند و ترکیبات سمی را حمل کرده و وارد بدن کنند. در محیط‌های آلوده رسپور یک محافظت‌کننده عالی در برابر ورود ذرات سمی به داخل ریه می‌باشد. رسپور باعث بهبود فرآیند تنفس و تسریع ورود اکسیژن به بدن می‌شود و از این رو برای ورزشکاران و افرادی که فعالیت شدید بدنی دارند بسیار مفید است. با تسریع انتقال اکسیژن به ریه، رسپور در طولانی مدت باعث بهبود تنفس در افرادی که خروپف می‌کنند می‌گردد. همچنین از ورود ذرات مضر به ریه در محیط‌هایی که سیگار و قلیان استعمال می‌گردد، جلوگیری می‌کند.

رسپور چگونه ساخته شده است؟

فیلترهای بینی رسپور شامل دو کپسول کوچک متصل به یکدیگر، دارای سوراخ‌های کوچک است. جنس آن پلاستیک Hypoallergenic است که در داخل فیلترها کربن فعال قرار گرفته است، که ذرات معلق موجود در هوا را جذب می‌کند. رسپور به سرعت هوای وارد شده به بینی را تصفیه و عبور می‌دهد و قطعات کربن موجود در داخل آن از ورود ذرات معلق در هوا به درون ریه جلوگیری می‌کند. طول عمر فیلترهای رسپور به غلظت آلاینده‌های موجود در محیطی که در آن استفاده می‌شود دارد. بعد از یک زمان مشخص که معمولا در محیط‌های مختلف متغیراست، فیلتر رسپور کثیف و اشباع شده و در نهایت بی‌اثر می‌شود و باید تعویض گردد. این فیلترها دارای ۳ سایز کوچک، متوسط و بزرگ می باشد که تفاوت آنها در تعداد سوراخ‌های فیلتر می باشد.

 

عمومی

کد کالا12
عرضه کنندهvayashop
برندRespur
کشور سازندهفرانسه

Prices

قیمت‎۱۰۰٬۰۰۰ تومان
 1. بسیار بکار نوشته شده توسط احمد رضا در ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
  Quality
  Value
  Price

  برای ورزش عالیه

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
Quality
Value
Price