اولین و مهم ترین نکته این است، هر مد "زشت" در واقع زشت نیست. این اصطلاحی است که توسط صنعت مد برای توصیف طرح هایی خارج از عرف استفاده شده است.

این واقعیت که طراحان هنوز هم می توانند از جنبه خلاقانه خود استفاده کنند و مجموعه های جدیدی تولید کنند، شایسته تحسین و تشویق است. فیلترهای اینستاگرام و حتی نمایش عروسکی رسانه، ایده بسیاری از طراحان امسال بودند.

و با پشتکار و طراحی های جدید، مدهای "زشت" زیادی ارائه می شود. در زیر پنج مد "زشت" آورده شده است که درنهایت وارد کمد لباس بسیاری از شما می شوند.

سبک تای-دای (tie-dye)

 طیف وسیعی از طراحان به دنبال روش رنگ کردن پارچه هستند. شاید روند پیش رو اشاره ای به دهه 90 داشته باشد. آماده باشید تا چاپ لباس را در کمد لباس های خود برای فصل گرم داشته باشید.

 سبک تای دای از سالها پیش در محافل مد گسترش پیدا کرده است . از تی شرت حلزونی پرطرفدار کایدان ادیشنز (Kwaidan Editions) در سال 2017 گرفته تا شیک پوش شدن توسط پیراهن های گریتفول دد ( Grateful Dead). ریحانا اواخر سال گذشته با یک لباس تای دای یکپارچه با نام تجاری آسای (Asai) رسانه ای شد،  محبوبیت این لباس چنان بالا بود که طراح اخیرا آن را به تولید انبوه رسانده است. صد درصد درآمد این لباس به خیریه می رسد.

مد نئون خیره کننده

غیرممکن است که این لباس های روشن از مد بیفتند و مطمئناً برای کسانی که اعتماد به نفس کافی برای داشتن چنین ظاهر جسورانه ای را دارند جذاب است. اگر شما فردی هستید که اهل شیک پوشی یا مرکز توجه بودن هستید، مد نئون برای شما مناسب است.

جین های گشاد

امسال شلوارهای گرمکن بسیار مد است زیرا راحتی در خانه به یک اولویت تبدیل شده است. بخاطر داشته باشید هرگز نمی توان جین را از معادله خارج کرد. با توجه به موارد ذکر شده شلوارهای جین گشاد و بزرگتر از سایز امسال تبدیل به مد روز شده اند.

اگر در مورد بهترین روش ست کردن یک شلوار جین گشاد با یک کت جین بزرگ سایز کنجکاو هستید، ما چند قانون ساده برای پوشیدن آنها در تابستان را انتخاب کرده ایم.  اول، از پوشیدن شلوار جین با کت جین نترسید. در واقع، بسیاری از لباس های مورد علاقه ما شامل یک ظاهر جین روی جین است. دوم، سعی کنید آستین ها را بالا بزنید. اگر آستین هایی با یک رنگ سرد در زیر داشته باشید، این مد به خصوص خوب به نظر می رسد.

تهیه و ترجمه: تیم تولید محتوای تیمچه مارکت