ساس بند یا دوبنده شلوار نباید فقط برای کت‌وشلوارهای فانتزی استفاده شوند. آن‌ها لوازم جانبی بسیار خوبی برای شلوار جین هم هستند و یک لباس معمولی را به ظاهری شیک و به‌روز تبدیل می‌کنند. سعی کنید آن‌ها را با شلوار جین چسبان و پیراهن دکمه‌دار ست کنید. شما می‌توانید یک شلوار طرح دار یا ساده را همراه با لباس خود انتخاب کنید و آن را با دوبنده شلوار یا همان ساس بند زیباتر کنید. به‌احتمال‌زیاد هنگام استفاده از این بندها احساس زیبایی و اعتمادبه‌نفس بیشتری خواهید داشت. در این جا شما را با انواع استایل‌ها با استفاده از شلوار جین و ساس بند آشنا می‌کنیم.

شلوار جین تنگ

برای هر دو سبک مردانه و زنانه، شلوارهای جین باریک و چسبان بهتر از شلوارهای جین گشاد به نظر می‌رسند. ساس بند یا دوبنده شلوار باعث می‌شود، لباس شما عمودی و راسته به نظر برسد، بنابراین به‌راحتی می‌توانید بقیه لباس خود را با آن هماهنگ کنید. شلوار جین چسبان با ساس بند، استایل و ظاهر شما را زیباتر می‌کنند.

شلوار جین کوتاه با بلوز رنگی

برای داشتن ظاهری هنرمندانه از شلوار جین کوتاه با پیراهن دکمه‌دار رنگی استفاده کنید. این ظاهری کاملاً متفاوت از شلوارهای تنگ کلاسیک با پیراهن دکمه‌دار است، اما پوشیدن این سبک از لباس هنگام بیرون رفتن می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده و درعین‌حال شیک و راحت باشد. نکته مهم برای زیباتر شدن این استایل این است که نباید پیراهن را به‌طور کامل داخل شلوار کرد، بگذارید پیراهن کمی شل باشد، نباید پیراهن را محکم به داخل کشید. برای این نوع استایل شما می‌توانید از انواع پیراهن‌های رنگی آستین‌کوتاه و بلند استفاده کنید.

شلوار جین کوتاه با پیراهن آستین‌بلند

شلوار جین کوتاه با پیراهن آستین‌بلند می‌تواند ظاهری بی‌نظیر و درعین‌حال زیبا را برایتان به وجود بیاورد. این استایل و ظاهر شیک، مناسب برای اواخر بهار یا اوایل ماه‌های پاییز است. شلوار جین موردعلاقه خود را انتخاب کنید و یک ژاکت یا بلوز سبک همراه آن بپوشید. برای تکمیل ظاهر خود، ساس بند یا دوبنده شلوار را اضافه کنید.

شلوار جین تیره

برای زیبایی و مدرن‌تر شدن استایل خود، شلوار جین تیره همراه با ساس بند را انتخاب کنید. شلوار جین تیره را می‌توان از رنگ‌های خاکستری، سیاه و سورمه‌ای انتخاب کرد. آن‌ها در هنگام انتخاب رنگ لباس و ساس بند انعطاف‌پذیری زیادی دارند. بهتر است از پیراهن‌های روشن‌تر استفاده کنید تا یک تضاد بین بالاتنه و پایین‌تنه شما ایجاد شود و سپس لباس را با ساس بندهای تیره ست کنید. شما همچنین می‌توانید از پیراهن‌هایی به رنگ سبز جنگلی یا قهوه‌ای تیره برای ایجاد سایه رنگ‌های زیبا نیز استفاده کنید.

شلوار جین با رنگ روشن

اگر به شلوار جین روشن علاقه دارید، می‌توان این استایل را نیز جمع‌وجور و آراسته کرد، اما استایل ملایم‌تری به لباس شما می‌بخشد و روحیه شما را آرام‌تر نشان می‌دهد. برای جلوه بخشی بیشتر ساس بند خود را تیره‌تر انتخاب کنید. این نوع استایل برای آخر هفته‌ها یا صرف صبحانه با دوستان بسیار عالی است. اگر شلوار جین روشن را انتخاب می‌کنید، آن‌ها را با یک تاپ یا بلوز تیره‌تر ست کنید تا رنگ‌ها با ایجاد تضاد، چشم‌نوازتر به نظر برسند.

 

تهیه و ترجمه: تیم تولید محتوای تیمچه مارکت