لباس‌های زمستانی زنانه بسیار متنوع هستند، شما می‌توانید انواع سبک‌ها طرح‌ها و رنگ‌های را در انواع کفش‌ها، پالتوها و کت‌های زمستانی مشاهده کنید، اما انتخاب بهترین و هماهنگ‌ترین لباس‌های زمستانی نیازمند آگاهی از ترکیب مدل‌ها، تناسب رنگ‌ها و انتخاب اکسسوری‌های متنوع متناسب با نوع پالتو، بافت، ژاکت و جین است. در این مقاله سعی شده به تعدادی از سبک‌های زمستانی پرطرفدار و محبوب اشاره شود. با انتخاب این نوع سبک و استایل‌های زمستانی می‌توانید استایل خود را زیبا و شیک نشان دهید.

داشتن استایل شیک در زمستان

پانچ پشمی

 پانچ پشمی علاوه بر راحتی و گرم نگه‌داشتن شما به‌راحتی می‌تواند با انواع اکسسوری ها ست شود. شما می‌توانید انواع عینک آفتابی، شال‌گردن و ساعت مچی را با این نوع لباس‌های زمستانی هماهنگ کنید، تا استایل شما کامل‌تر شود. شال‌گردن‌های کوتاه برای این نوع استایل مناسب‌تر هستند.

بوت و چکمه‌های بلند

بوت و چکمه بلند برای روزهایی که هوا بارانی یا برفی است و شما قصد پیاده‌روی دارید، گزینه‌های مناسبی هستند، که علاوه بر محافظت از پاهای شما در برابر سرما و گل‌ولای گزینه خوبی نیز برای شیک نشان دادن استایل شما هستند. شما به‌راحتی می‌توانید پالتو یا کیف خود را با چکمه‌هایتان ست کنید. چکمه‌های چرمی از بهترین و محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای این فصل هستند.

کفش‌های کتانی و نیم بوت

اگر به پوشیدن چکمه‌های بلند علاقه‌ای ندارید، استفاده از انواع کفش‌های کتانی و نیم بوت‌ها می‌توانند گزینه خوبی برای فصل سرما باشند. شما می‌توانید رنگ بوت خود را بر اساس رنگ پالتو یا کت خود انتخاب کنید. برای شیک نشان دادن این استایل بهتر است از شلوار جین جذب استفاده شود. این شلوارها به‌راحتی داخل بوت یا چکمه شما قرار می‌گیرند و علاوه بر زیبایی بیشتر می‌توانند به‌خوبی شمارا گرم نگه‌دارند.

لگ‌های زنانه پشمی

انواع لگ‌های زنانه از جنس پشم و ابریشم بهترین گزینه به جای شلوار لی برای ست کردن انواع سبک‌های زمستانی هستند. این شلوارها برای قرار گرفتن در داخل چکمه‌ها و بوته‌ای بلند نیز گزینه مناسبی هستند. شما با پوشیدن این شلوارها همراه با پارچه پشمی می‌توانید استایل خود را شیک و جذاب نشان دهید. این لگ‌ها در رنگ‌های متنوعی در بازار عرضه می‌شوند، به همین دلیل شما می‌توانید به‌راحتی آن را با انواع پالتوها و کت‌های زمستانی خود ست کنید.

کیف‌های کوچک

استفاده از کیف‌های بزرگ به دلیل نوع لباس‌های زمستان گزینه مناسبی نیست. برای این مدل از لباس‌های زمستانی بهتر است از کیف‌های کوچک استفاده کنید. شما می‌توانید انواع کیف‌های بغلی کوچک را با توجه به رنگ، با بوت یا چکمه خود انتخاب کنید. البته اگر لوازمی که باید درون کیف قرار دهید، بسیار زیاد است، می‌توانید از انواع کیف‌های بدون بند با دسته‌های کوتاه استفاده کنید.

 استایل شیک در زمستان

تهیه و ترجمه: تیم تولید محتوای تیمچه مارکت