باید اعتراف کرد، که زنان فقط در فصل زمستان به دنبال انتخاب بهترین کلاه هستند. در واقع وقتی دما کاهش پیدا می کند و هوا سرد می شود، در کنار استایل های جذاب زمستان، لوازم جانبی مانند روسری، شال و کفش می ‌توانند موجب جذابیت و شیک تر شدن ظاهر شما شوند،  بنابراین انتخاب یک کلاه زمستانی مناسب بسیار مهم است. امروزه شما می توانید انواع کلاه های زمستانی جذاب و متنوع را برای موقعیت های مختلف در بازار پیدا کنید. انتخاب کلاه زمستانی فراتر از انتخاب یک کلاه معمولی است، به همین دلیل باید با دقت بیشتری به دنبال خرید کلاه زمستانی خود باشید، اما برای خرید یک کلاه زمستانی خوب باید به چه نکاتی توجه کرد. خواندن ادامه مقاله زیر به شما در یافتن بهترین کلاه زمستانی مناسب استایل  مورد نظرتان کمک خواهد کرد.

  انتخاب کلاه زمستانی زنانه

پارچه مناسب را پیدا کنید

 شما برای آماده بودن با شرایط آب و هوایی منطقه ای که زندگی میکنید باید به دنبال کلاه با پارچه های مختلف و لوکس مانند ترمه یا پشم مرینوس باشید. برای جذابیت و گرمای بیشتر گاهی به این کلاه ها پوست گوسفند یا پوشش خز مصنوعی نیز اضافه می شود.

 کلاه زمستانی زنانه

از انتخاب سبک های جدید نترسید

هنگام انتخاب کلاه زمستانی، سبک های جدید را نیز امتحان کنید البته این به معنای پوشیدن هر چیزی بدون توجه به اندازه و سایز ها نیست. کلاه های جدید را که از تناسب کامل برخوردار هستند، انتخاب نمایید کلاه های لبه دار که با دکمه در کنار گوش ها جمع می شوند، انتخاب های جذاب و شیکی می باشند.

 

درانتخاب رنگ خلاق باشید

اگر معمولاً رنگ‌های اصلی مانند سیاه یا رنگ های خنثی را برای پالتو خود انتخاب می کنید، برای تنوع در استایل خود به کلاه جدیدی فکر کنید. استفاده از کلاه های رنگی تک رنگ یا نارنجی رنگ به همراه این نوع پالتو ها می توانند استایل شما را درخشان تر و جذاب تر نشان دهند.

 کلاه زمستانی پشمی

به فرم صورتتان توجه داشته باشید

کلاه یکی از لوازم جانبی است که در فصل زمستان برای گرم نگه داشتن روی سر خود می گذاریم بنابراین باید دقت کنید که کلاه با فرم صورت تان هماهنگی داشته باشد و علاوه بر گرم نگه داشتن سر و گوش شما متناسب با نوع صورت تان باشد، تا ظاهر شما را بهبود ببخشد. بنابراین قبل از خرید نوع صورت خود را در نظر بگیرید و بر اساس آن اقدام به خرید کلاه مورد نظر خود کنید. به عنوان مثال اگر صورت بیضی شکل دارید بهتر است از کلاه هایی استفاده کنید که پیشانی شما را بیشتر می پوشانند استفاده از کلاه های خلبانی گزینه مناسبی برای این نوع صورت ها است یا اگر صورت مربعی دارید کلاه های بافتنی شل را امتحان کنید این نوع کلاه ها بسیار شیک و جذاب هستند.

 

به آب و هوای منطقه ای که در آن زندگی می کنید توجه داشته باشید

کلاه پشمی می تواند گزینه مناسبی برای گرم نگه داشتن سر و گوش ها باشد. این نوع کلاه‌ ها غالباً رویه ای از جنس چرم دارند. بنابراین اگر در یک منطقه سرد زندگی می کنید، کلاه پشمی، علاوه بر شیک بودن می توانند شما را نیز گرم نگه دارند و اگر در منطقه‌ای گرم زندگی میکنید بهتر است از کلاه هایی با بافت نخی استفاده کنید. این کلاه ها نسبت به کلاه‌های پشمی خنک تر و نازک تر هستند.

تهیه و ترجمه: تیم تولید محتوای تیمچه مارکت