Product was successfully added to your shopping cart.
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 44 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

داشتن پوستی شاداب، درخشان و سالم آرزوی همه است. در حقیقت پوست یکی از ملاک‌های زیباییِ ظاهری است و شاید به همین دلیل بیشتر به آن توجه می‌شود. نگهداری از کیفیت پوست یکی از مهم‌ترین مراحل جذاب بودن است.

ادامه مطلب

برای پیدا کردن بهترین رنگِ رژلب، شما باید اطلاعات کافی از پوست‌تان داشته باشید تا با انتخاب مناسب‌ترین رنگ رژلب، چهره‌تان را جذاب‌تر کنید. با خواندن این مطلب یاد می‌گیرید که چه رنگی برای شما مناسب است و می‌تواند مکمل رنگ پوست شما باشدد.

ادامه مطلب

پوست همچون محافظی از ورود باکتری‏‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌‏ها و ترکیبات مضر و مواد شیمیایی به بدن جلوگیری می‏کند و در برابر گرما، سرما، آب، آفتاب و خیلی چیزهای دیگر نیز از بدن محافظت می‏‌کند. در افرادی که پوست حساس دارند، عملکرد محافظتی لایه‌ی اپیدرم آسیب دیده است و به همین دلیل پوست رطوبت خود را از دست می‌دهد و خشک می‌شود و عوامل تحریک‌کننده به راحتی به پوست نفوذ می‌کنند.

ادامه مطلب

سال‌ها زمان می‌برد تا یک شخص بتواند درک درستی از فرم صورت، رنگ مناسب برای پوست و میزان لازم برای استفاده از لوازم آرایش برای خلق آرایشی طبیعی و زیبا را داشته‌باشد. با دانستن تعدادی نکته و ترفند، دیگر احتیاجی نیست که حتما یک آرایشگر حرفه‌ای باشید تا آرایش فوق‌العاده و بی‌نقصی داشته‌باشید.

ادامه مطلب

با یک آرایش حرفه‌ای می‌توان عیب‌های چهره را پوشاند و به جذابیت خود افزود. شما باید در این کار تمرین زیادی کنید تا مهارت‌تان در زمینه‌ی آرایش‌کردن بالا برود هرچند استفاده از تجربیات دیگران در این مورد می‌تواند به شما کمک کند تا زودتر به آنچه می‌خواهید دست بیابید.

ادامه مطلب

پیش از اینکه درباره خطوط و چروک پوست صحبت کنیم باید با دو رشته‌ی پروتئین که مهمترین عامل صافی و سفتی پوست هستند صحبت کنیم یعنی الاستین و کلاژن که در لایه دوم پوست یعنی دِرم هستند.

ادامه مطلب

انتخاب محصولات مراقبت از پوست با توجه به نوع پوست و کارایی محصولات مختلف بر روی آن از چالش‌های همیشگی افراد برای خرید محصولات بهداشتی و سلامتی است. به همین دلیل باید کاربرد دقیق این محصولات را بدانیم تا هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ سلامتی متضرر نشویم.

ادامه مطلب

یکی از مشکلات شایع زیبایي وجود لَك بر روی پوست است و اگر تعداد آن‌ها رفته‌رفته افزایش یابد به یک موضوع آزاردهنده تبدیل می‌شود. وجود لك در نتیجه‌ی فعالیت بیش از حد ملانوسیت‌ها و تجمع غیرطبیعي ملانین بر روی پوست ایجاد مي‌شود.

ادامه مطلب

بسیاری از ما تمایل داریم که با استفاده از برخی روش‌های طبیعی و بدون صرف هزینه‌های بالا، پوستی شاداب و زیبا داشته باشیم به همین دلیل گاهی ممکن است با استفاده از مواد طبیعی موجود در منزل، انواع ماسک را برای پوست خود ساخته و از آن‌ها استفاده کنیم.

ادامه مطلب

آلوئه‌ورا گیاه معجزه‌گریست که تقریبا همه با آن آشنایی دارند. سال‌هاست که فواید بی شمار این ترکیب فوق‌العاده در کتاب‌های زیبایی و در صنعت مراقبت از پوست مطرح شده‌است. گیاه آلوئه‌ورا در آب و هوای گرم و خشک روییده‌ است و در هند، آفریقا و دیگر مناطق کشت آن به‌شدت در حال گسترش است.

ادامه مطلب
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 44 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵